Contact met Van Doorn cs Advocaten

Contact

 Adres: Zeeburgerdijk 50
1094AE Amsterdam
(Google Maps)
 Tel.: 020 693 55 44
 Fax: 020 663 13 81
 E-mail: info@vandoorncs.nl

Openingstijden
iedere werkdag van 9.00-12.45
en van 13.30-17.00 uur.

Postadres
Postbus 2288
1000 CG Amsterdam

Emailadressen
mr. Abdelhadi El Aqde
  a.elaqde@vandoorncs.nl
mr. Pim van Doorn: w.d.vandoorn@vandoorncs.nl
mr. Floor Engelbertink: f.engelbertink@vandoorncs.nl
mr. Fleur Keijzer  f.r.g.keijzer@vandoorncs.nl
mr. Cathelijne Kolthof: c.e.kolthof@vandoorncs.nl
mr. Bianca Meijer: b.meijer@vandoorncs.nl
mr. Laura Scheffer: l.scheffer@vandoorncs.nl
mr. Bas Vlieger: j.s.vlieger@vandoorncs.nl

Op onze diensten zijn onze algemene voorwaarden van toepassing.

In het onverhoopte geval u ontevreden bent over onze diensten kunt u hierbij onze klachtprocedure raadplegen. Graag verwijzen wij u hierbij ook naar onze interne klachtregeling.

 

Routebeschrijving

Per tram 14:
Tram 14, direct naast halte Zeeburgerdijk.

Per bus 22 of 65:
Uitstappen bij halte Zeeburgerdijk/Molukkenstraat. Volg de Zeeburgerdijk richting de stad (linksaf wanneer u vanaf de halte loopt naar de Zeeburgerdijk). Na ongeveer 400 meter vindt u ons kantoor aan de linkerkant vlak voor het treinviaduct.

Per trein:
Vanaf treinstation Muiderpoort 5 minuten lopen: de Celebesstraat in noordelijke richting volgen tot de Zeeburgerdijk, direct rechts is ons pand

Per auto vanaf ring A10:
Afslag S114 Zeeburg. Door de Piet Heintunnel, richting Artis. Links uit de Piet Heintunnel over de Panamalaan. Na 200 meter op T-splitsing rechts de Zeeburgerdijk op. U vindt ons pand direct rechts naast Restaurant Het Pompstation.

Per auto of fiets vanaf Amsterdam-Centrum:
Stadhouderskade in oostelijke richting volgen, wordt Mauritskade, onder het spoorwegviaduct door wordt het de Zeeburgerdijk. Direct na het spoorwegviaduct en de kruising met de tram, is ons pand het eerste pand rechts.

Let op: betaald parkeren!